Shinobi Heshima
Witaj Na Forum Naruto RPG/PBF - Shinobi Heshima. =)
W razie problemów z rejestracją pisz na numer gg "4661699".
Shinobi Heshima


 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Sezamura Ichizoku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Go??
GośćPisanieTemat: Sezamura Ichizoku   Sob Cze 09, 2012 8:26 am

Klan Sezamura:

Klan ten wywodzi się z Kiri Gakure no Sato. Członkowie tego klanu mają specjalną zdolność, jest nią Baburu no Jutsu. Dzięki niej mogą oni tworzyć bańki wymieszane z własną chakrą. Bez tej zdolności nie mogli by wykonać żadnej techniki klanowej. Bańki tworzą ze specjalnej fajki:


Techniki Klanowe:
Techniki Wrodzone:

Nazwa Techniki: Baburu no Jutsu

Opis: Ta oto zdolność pozwala członkowi klanu Sezamura na stworzenie baniek zmieszanych z własną chakrą, co umożliwia kontrolowanie ich w szelaki sposób.

Techniki Rangi "D":

Nazwa Techniki: Suri no Jutsu

Opis: Tworzy się bańki w które można złapać jakiś mały przedmiot lub zwierze np. tak jak mamy na obrazku gołębia pocztowego.

Nazwa Techniki: Baburu Bakuha no Jutsu

Opis: Po zastosowaniu techniki Baburu Bakuha no Jutsu możemy wysłać w przeciwnika wcześniej stworzone bańki, a następnie wysadzić je, a ciśnienie, które w nich było może wyrządzić przeciwnikowi lekkie szkody, zadrapania.

Nazwa Techniki: Baburu Nikawa no Jutsu

Opis: Dzięki tej technice możemy stworzyć bańki, które następnie wysyłam do podłoża przeciwnika i wysadzamy je, po czym wylatuję z niej bardzo mocny klej. Kiedy przeciwnik na niego wejdzie będzie miał spore kłopoty z wydostaniem się z niego.

Nazwa Techniki: Baburu Bouei no Jutsu

Opis: Kiedy już napełnimy bańki swoją chakrą będziemy mogli widzieć to co dzieję się wokół nich. Jest to bardzo dobry sposób do śledzenia kogoś.

Nazwa Techniki: Baburu Hae no Jutsu

Opis: Kiedy już stworzymy jedną lub więcej baniek możemy użyć tej techniki i powiększyć ja, po czym możemy do niej wejść i w niej latać. W jednej bańce zmieszczą się maksymalnie dwie osoby.

Techniki Rangi "C"

Nazwa Techniki: Okori no Jutsu

Opis: Tworzymy bańki, które są niczym bomby dymne. Po wybuchu pojawia się spory obłok dymu, który może zasłonić widoczność przeciwnikom i pozwolić nam uciec, schować się lub zaatakować z zaskoczenia.

Nazwa Techniki: Baburu Sando no Jutsu

Opis: Wysyłamy w stronę wroga tyle baniek ile chcemy a te po zetknięciu z czymkolwiek wybuchają i pokrywają bardzo mocnym kwasem który żre to.

Nazwa Techniki: Baburu Hitoshirezu Hae no Jutsu

Opis: Jest to polepszona wersja techniki Baburu Hae no Jutsu. Kiedy już powiększymy bańkę i wejdziemy do niej możemy stać się niewidzialni, co w znacznym stopniu ułatwia przemieszczanie się. Jest szczególnie przydatne kiedy ktoś cię goni.

Nazwa Techniki: Baburu Bunshin no Jutsu

Opis: Jest to technika bardzo podobna do Kage Bunshin no Jutsu. Jedyną różnicą jest to, że klony tworzymy z baniek oraz zużywamy do tego mniej chakry. Jedynym minusem tej techniki jest to, że można stworzyć jedynie jedną duplikację.

Nazwa Techniki: Baburu Mekura no Jutsu

Opis: Wysyłamy w stronę przeciwnika wcześniej stworzone bańki, które następnie możemy wysadzić, a z nich wydostaję się proszek, który po zetknięciu z oczami przeciwnika wywołuję okresowe oślepienie.

Techniki Rangi "B":

Nazwa Techniki: Baburu O-barei no Jutsu

Opis: Jest to technika, która ma dwa bardzo przydatne zastosowania. Pierwszym z nich jest stworzenie kilkunastu baniek, które następnie wysyłamy w stronę przeciwnika bądź kilku wrogów i możemy zatrzasnąć jego głowę w bańce, przez co traci przytomność z powodu braku powietrza. Drugim zastosowaniem tej techniki jest zatrzaśnięcie dłoni przeciwnika w bardzo wytrzymałych bańkach, przez co nie jest możliwe wykonanie techniki, ponieważ nie można w ogóle ruszać rękoma, co uniemożliwia wykonywanie pieczęci.

Nazwa Techniki: Baburu Kibaku no Jutsu

Opis: Tworzymy kilkanaście baniek które pędzą w stronę wroga a gdy już dotrą wybuchają z siłą trzykrotnie większą niż wybuchowe notki. Ta technika może bez problemu zabić przeciwnik.

Techniki Rangi "A":

Nazwa Techniki: Baburu Bouei no Jutsu

Opis: Tworzymy wokół siebie dużą bankę która chroni nas i sprzymierzeńców przed wybuchami, technikami Nin i innymi oraz przed bronią białą.

Techniki Rangi "S":

Nazwa Techniki: Baburu Nenshou no Jutsu

Opis: Tworzymy kilkanaście baniek, które niszczą wszystko na swojej drodze, a następnie łapieą naszych przeciwników do środka i wpuszcza do środka truciznę, która pożera go doszczętnie, po czym wybucha nie zostawiając po ofierze żadnych śladów.
Powrót do góry Go down
 
Sezamura Ichizoku
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Shinobi Heshima :: Główne Newsy :: Support :: Klany-
Skocz do: